Dyer dhe Dritare te Plastikes, Sipas Porosis

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Vëllezërit Zeqa 09 Tet 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Dyer dhe Dritare te Plastikes, Me Material Te kualitetit, Gjerman,te profilev 7cm,8cm me tre diktuna dhe me kater diktuna,9cm, me 3 xhama Tek Vëllezërit Zeqa. Vushtrri nr kontaktues 044-462-339 dhe 049-694-361
garancion 10 vjeqar per pune, qmime te volitshme ejani dhe Binduni me pune dhe Materialin tone te prodhuar ne Gjermani Ju Mirepresim,Vëllezërit Zeqa. Vushtrri Rehatia ne shtepit tuaja obligimi jone. Qmimi i Volitshum

Porosin mund ta beni edhe permes adreses haki_130@hotmail.com

ju Dorzoni dimenzionet ne ju ofrojm oferten ju faleminderit

Me respekt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim