Dyer dhe dritare nga druri

Shitet nga: Dyer 23 Sht 01:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes dyert e drurit te paraqitura ne foto, dyert happen qe te dyja dhe jane ne gjendje te rregullt. Gjithashtu shes edhe 7 dritare poashtu nga druri. Qmimi mjaft i arsyeshum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim