Grrila gilindera garazhda te modelve te ndyshme

Shitet nga: alban 15 Nën 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
marojm gilindera te ndryshme si per oboor ashtu edhe per balltkon si dhe per shakll poashtu edhe me grrilla te madhsive te ndrsyshme si dhe garazhda dhe mloja te nryshme 044 445 186 049 85 65 25
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim