Gur punues Albi

Shitet nga: behar bytyqi 06 Nën 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shesim qeshme arka tbunarit funtana grilla te gjitha te punura me guri si dhe kryem edhe kamina per mrena mure dekoruse etj
pronar Behar Bytyqi tel 044 562 177
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim