Kulm shtepie

Shitet nga: syla jusufi 23 Mar 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Shes kulmin e shtepis, kulmi posedon: lan ,mertek, shipka,dhe qeremide. Jane te mira per pune edhe jane te pas luftes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim