Llamarin

Shitet nga: Nderimi 17 Qer 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 EUR   6 EUR

Komuna: Vushtrri
Shiten llamarinat me gjatësi 2m,dhe gjërsi 1m,ndërsa trashësia e llamarines 0.40mm,llamarinat janë te zinkuera dhe janë të klasës së parë.Mund te përdoren për rrethimin e aborrit të shtëpis,ose rrethimin e ndonjë objekti biznesore,mundë të përdoren edhe si mbulojë për garazh, dhe shumë vende të tjera.Qmimi per cop është 6€,ndërsa me shumice 5.50€.Mund të kontaktoni edhe përmes Viber dhe WhatsApp.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim