Nivelizim

Shitet nga: Lavdim bajrami 24 Tet 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Bej izolimi dhe Nivelizimi e te gjina llojeve te dyshemeve dhe ferbeton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim