Pune te ndryshme nga metali

Shitet nga: Armend 20 Jan 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Punojm dyer te ndryshme gilindera box per qen,si dhe pun tjera nga metali sipas nevojes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim