Qesim plloqa me lift deri ne kat te 3

Shitet nga: Xhevat imeri 21 Mar 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Qesim plloqa me maqin (lift) deri ne Kat te 3. Posedojn te gjitha mjetet agregatin ne rast te ndaljes se rrymes dhe pa probleme te humbjes se kohes pa defekte. Qmimi Sipas marrveshjes per fadrat. Qmimi aventual per Fadrat Teper I volitshumm dhe nese keni nevoj mund te therrisni ne nr telit 044-480-280 ose 049-423-369. Ju flm per mirekuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim