SHES DRITARE DHE DYSHEME (PATOS)

Shitet nga: Mergim 07 Pri 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes driater shum te mira , pak te perdorura , mbyllen shum mir dritare hungareze
QMIMI-15 euro per copë

Dyshemeja(PATOSI) shum i mir , permasat 2cm trashesia , 10 cm gjeresia dhe jane afer 65metra katror ne dispozicion per shitje.
QMIMI I DISKUTUSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim