SHITEN DYER DRITARE TË HEKURIT + qeremide të Kik..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Gazmendi 28 Krr 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
SHES DISA LLOJE DYER E DRITARE HEKURI,
TË CILAT JANË SHUMË TË PËRSHTATSHME
PËR NDONJË GARAZHË, AUTO-SERVIS, LOKAL,
ZYRË ROJTARI, AHËR E TJERA...

JANË TË PUNUAR NGA MJESHTËR PRECIZ

1 derë .................dimensioni 215 x 90,

1 derë ................ dimensioni 210 x 77,

1 derë .................dimensioni 200 x 68.

3 dritare, dimensioni 152 x 71, me ram dhe që hapen,

2 dritare me mrezhë, 151 x 78 me ram dhe që hapen,

4 dritare të cilat nuk hapen, do të thotë pa ram, 150 x 71
(pa bagllamë)

3 dritare me mrezhë të cilat nuk hapen, pa ram, 130 x 57
(pa bagllamë)

4 dritare, që nuk hapen, pa ram, 240 x 58 cm
(pa bagllamë)

1 palë dyer garazhe, 273 x 245 (273 të gjera, 245 të larta)

1 derë - dritare me llager, 4 metra x 2 metra e 80 cm
1 derë - dritare me llager, 3 metra e 10 cm x 2 metra e 80 cm

1 dritare, me dimension 154 x 210 ( pa ram, dhe pa bagllamë)

SHITEN EDHE QEREMIDE TË KIKINDËS
(SHIHE KULMIN E GARAZHËS)

Qeremide Kikindës (si në foto) janë 360 cope,
çmimi 0,15 cent copa.

Kemi edhe afër 30 copë kapuçë për kulm,
çmimi për copë, 50 cent

TË GJITHA KËTO DYER E DRITARE JANË
TË GATSHME - TË ÇMONTUARA DHE
GJENDEN NË FSHATIN GRACË, RRUGA
PRISHTINË-VUSHTRRI, 12 KM LARG
PRISHTINE, BUZË ASFALLTI, PËRBALLË
FIRMËS SË DËRRASAVE "MARLES"

PËR MË SHUMË, SHIH FOTOT E TYRE
DHE THIRR NË TEL. 045 848 764

xxx
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim