Shiten CEREMIDE dhe BLLOKA TE BETONIT

Shitet nga: Gani Braha 14 Jan 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
-Shiten CEREMIDE te cilat jane te vensosura ne kulm
sasia: Perafersisht 1400 cope. si dhe
-Shiten BLLOKA BETONI te cilat poashtu jane te muratosurë
sasia: Perafersisht 1200 copë

Bleresit duhet qe vete te bejm cmontimin si te Ceremideve po ashtu edhe te Bllokave.

Cmimi eshte shum i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim