Tjegulla(Qeremide) te perdorura te Kikindes

Shitet nga: Narcis 15 Sht 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

0,2 EUR

Komuna: Vushtrri
Shes tjegulla(Qeremide) te perdorura te kikindes 1500 copë me dimenzione te njejta ,te gjitha tjegullat(Qeremidet) jane te vendosura ne Paleta dhe te mbeshtjellura ,qmimi per copë 0.20 cent i pa diskutushem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim