Vintillat Made in Austria

Shitet nga: Lati 16 Gsh 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Jon te pa perdorun gllanc te ri vintilat jan te sapo ardhur nga austria kam dhe pjes tjera per vintila
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim