shitet kulmi qeremide dhe lan

Shitet nga: qermide 16 Mar 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Kulmi ka 2400 cop qeremide
26 copa lan 6 metra
60 copa lan 4 metra
shipka 800 metra
qmimi sipas marrveshjes
kontakto 049-793-751
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim