skele vushtrri

Shitet nga: uka 05 Pri 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Japim skele dhe shtylla me qera skelet jan shum te mira dhe te sigurta per pun shifen edhe ne foto metra per skele 0.10 cent metra katrore kem edhe skele montazhni per vene te ngushta ne i zgjedhim TE UKA usht viber +37744307679 049731733 ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim