Pikture elefant

Shitet nga: Erjon 27 Sht 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Antikë dhe Art
Elefanti
Punim dore
Ngjyra të vajit
Punimi ne pelhure
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim