Vitrine per paradhome

Shitet nga: Shyqyri 19 Pri 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Antikë dhe Art
Shitet Vitrina ne gjendje shum te mire dhe shume e ruajtur

Dimensionet

naltesi:197
Gjatesi 145
Gjeresi 47

Eshte e drurit nuk eshte si mobilet e tashit me iveric
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim