2 Llampa per Murë te ardhur nga Gjermania

Shitet nga: aninasht 02 Shk 08:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 2 Llampa te ardhur nga Gjermania, vendosen ne murë, jan te reja pa perdor ne kese dhe me katalog.
Llampat jan keto qi jan ne fotografi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim