4 Dyer

Shitet nga: Lulzim mikullovci 24 Tet 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer te reja te paperdorura jan te ruajtura l.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim