DRITARE HUNGAREZE PAK TE PERDORURA

Shitet nga: Mergim 06 Nën 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
DRITARE PAK TE PERDORURA SHUM TE REJA MBYLLEN SHUM MIR DIMENSIONI STANDARD
QMIMI I DISKUTUSHEM !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim