Derë per shtepi

Shitet nga: leondrit 31 Tet 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shitet dera per shtepi eshte shum e mir e ruajtur esht pak e perdorur qmimi eshte i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim