Dera e hymjes

Shitet nga: Sh 03 Shk 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Gjatsia 1.96 m , Gjersia 1.40 m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim