Dere e hyrjes

Shitet nga: Haki 16 Dhj 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dere te hyrjes, eshte ne gjendje shume te rregullt dhe origjinale nga druri.

Qmimi me marrveshje!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim