Driitare

Shitet nga: endrit 20 Mar 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes 6 dritare standarde , munum me fol edhe viber +37744558502
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim