Dritare dhe nje dere

Shitet nga: Fevzi 06 Dhj 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dritare te drurit dhe nje der te hymjes e drurit te gjitha jan ne gjendje te rregullt.
Qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim