Dritare nga alumini

Shitet nga: endrit 14 Pri 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

225 EUR   270 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
jan shum te mira dhe pak te perdorura posedojn per ni shpi dy katshe ju lutem na kontaktoni ne viber +37744558502
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim