Dritare te Drurit 8 cope

Shitet nga: dritare 08 Dhj 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shiten Dritaret e Drurit 8 cope te njejta , per infoformata me te hollesishme kontaktoni ne numrin e telefonit.Qmimi : 25Euro per cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim