Dritare te drurit

Shitet nga: dritare te drurit 14 Shk 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dritare te drurit jon shum tmira 14 copa jan 140cmm-80cm 35 euro copa me.gjith rolet qmimi i dikutushem ndrrim.i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim