Dritare

Shitet nga: buki 16 Sht 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes dyer dhe dritare te drunit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim