Dritare

Shitet nga: Besart 29 Tet 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes Dritare per shtepi dimenzjoni Standart jon shum te rujtne te mira pak te perdoruna.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim