Dyer dhe Dritare

Shitet nga: Veton 17 Sht 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 2 Dyer dhe 5 Dritare nga druri . nga 30 euro dyert . nga 20 dritaret.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim