Dyer dhe dritare

Shitet nga: shemi 06 Mar 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shed 2dyer kryesore te hymjes 2.10 me 1.40 si dhe dritaren 1.80 me 1.40 jan ne gjendje te mira qmimi sipas marrveshjes presum bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim