Dyer dimensioni 350x300 plus dera 100x 300

Shitet nga: hysni 28 Shk 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyr oborri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim