Dyer hekuri gilindera

Shitet nga: Vushtrri 14 Nën 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes dyert e hekurit dhe gilinderat qmimi shum i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim