Dyer nga druri

Shitet nga: Endrit 02 Pri 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Jan shum te mira pak te perdorura posedojn per dyr te shtepis ju lutem na kontaktoni ne viber +37744558502 110 euro te dyjat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim