Dyer te hyrjes

Shitet nga: veli 28 Gsh 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dy dyer te hyrjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim