Dyrt e dhomave

Shitet nga: ilir 02 Pri 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dyrt e dhomave 25 euro copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim