Prodhojm dyer e dritare te plastikes me 20% me lir

Shitet nga: DRITARE TE PLASTIKES 24 Jan 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES si DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE:
80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu
80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu
80:205-125eu pa rolet kurse me rolet 185eu
60:60 gratis
dyer te humjes prej 250eu
Te nderuar klien per prodhimet tona garantojm 15vite .transporti dhe montimi ne ter kosoven .dritaret jan me tre goma dhe 8cm profil
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim