Shes 10 dritare

Shitet nga: Seladin 13 Nën 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes 10 dritare prej drunit, shum pak te perdorura
20€ copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim