Shiten dyr shtepie te markes Sllovene shum te mira

Shitet nga: Dyr 21 Sht 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyrt jan te markes Sllovene ne gjendje shum te mir.
1 Der osht e hymjes te shtepis dhe 8 dyr jan te dhomave te fjetjes ,Dimensionet jan standarde per me shum informata me te hollsishme Lajmrohuni ne Tel:

044-87-44-30
Qmimi sipas marrveshjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim