Zdruktaria endriti punojm dyer te dhomav dhe kuzhi

Shitet nga: lutfi 26 Shk 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
zdruktaria endriti punojm dyer te dhomav modele me te reja me 5vite garancion gjithashtu edhe kuzhina ja vlen te na vizitoni ju mir presum bajm edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim