ventillim ajri

Shitet nga: feha 14 Tet 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes ventillator ne gjendje te rregullt i pari 50 i dyti 40 i treti 40 ju mirpres ne numrin 044910333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim