Bejm krasitjen e pemve familjare dhe pemishte in..

Shitet nga: Elvisi 13 Mar 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Lule dhe bimë
Bejm krasitjen e mollave dardhave kumbullave etj etj vushtrri mitrovic prishtin sa i perket pr mbi 20trupa e me teper nr kontakt 044980784 edhe ni viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim