Fidane te dredhzes

Shitet nga: Nehati 08 Tet 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes fidane te dredhzes.kultivar te albionit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim