Fokos

Shitet nga: Sabit 19 Mar 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Lule dhe bimë
Lule Fokos 165 cm e gjere 1m .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim