Limon

Shitet nga: behar 23 Pri 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes limonin ne foto qe shihet bile veq sa u rrite hala,arsyeja e shitjes eshte se nuk po kam vend te pershtatshem per te,
cmimi 80 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim