Lul shqiponje

Shitet nga: Leutrim 18 Tet 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Lule dhe bimë
Lulet jan Lul shqiponje dhe jan te gjata 2m-50cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim