Lule 2 metra

Shitet nga: Kujtim 13 Gsh 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Lule dhe bimë
Shes lulen e cila ka lartesin 2 metra dhe eshte ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim