Lule

Shitet nga: valbone 02 Nën 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Lule dhe bimë
shitet lulja 158 cm e gjate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim